6 יתרונות לישראלים שעובדים בעגלות בחו"ל

עבודה בעגלות ראשית

תוכן עניינים

קיבלתם מראש את התסריט, למדתם תא המוצרים. אפילו ראיתם כמה סרטוני הדרכה באינטרנט. אתם עכשיו עובדים עגלות, מתחילים בדרגת השכר הנמכה (אל תדאגו זה עולה מהר מאוד) והאמת שהולך לכם. הצלחתם לסגור כמה מכירות גדולות, קיבלתם בונוס. שיחקתם אותה. אולי אתם חושבים שהיתרון היחידי בעגלות הוא הכסף והדרך שלכם לקנות בית. שימו לב, זה ממש, אבל ממש לא נעצר שם.

חיזוק השפה

אנגלית היא השפה הגלובאלית. מעל ל- 95 מדינות בעולם דוברות בהן את השפה האנגלית מלבד שפת האם. עבודה בעגלות עם לקוחות ועצם זה שהשפה הכי נשמעת מסביבך היא אנגלית – אלו ישפרו את כישורי השפה שלך. ולא רק באנגלית! במוח שלנו ישנן 5 חלקים שאחראים על קליטת הצליל, פירוש הצליל, עיבודו ותגובה לצליל. ככל שיקלטו שפה שונה באופן מודע או לא מודע, חלקים אלו יפעלו יותר ויסייעו לנו בעתיד בלמידת שפה חדשה וישחיזו את כישורי האנגלית שלכם.

 

הבנה כלכלית

אם בחרתם לטמון ראשכם בחול ולהנות מהמשכורת המטורפת שלכם – זכותכם. אבל אם אתם כבר בדוכן, שממקום בקניון\סטריפ מול\רחבת קניות\חוף – פתחו את עינכם. לנגד עינכם מתרחשת הכלכלה האמריקאית. הכלכלה באמריקה מושתת על עיקרון הקפיטליזם, המתגמל את החזקים ומעודד תחרות. נסו להתבונן סביב ולראות את המודלי העסקיים בסביבתכם. לכו תדעו, אולי דווקא בזמן העבודה תוכלו לעלות על סטארט אפ או רעיון עסקי.

 

קשרים

השפה נטמעת בנו באופן טבעי, אלפי אנשים שעוברים ליד הדוכן בכל יום, בוסים, בעלי חנויות, עובדים מקבילים ומה לא. כל הסביבה שלכם יכולה להפוך, כל עוד אתם בעלי חשיבה עסקית לרשת התקשרות עסקית. כל מעסיק, פועל, עובד, מנהל שאתם מדברים איתו יכול להיות איש קשר שתוכלו להיעזר בו בעתיד.

 

קטן עליכם

עבדתם בלוס אנג'לס? שרדתם את התפוח הגדול? וואלה שיחקתם אותהף ואין לכם מושג אפילו כמה. בעיר יו יורק יש את אותה כמות אזרחים כמו כל מדינת ישראל. מגורים, השתלבות והכרה של סביבה בסדר גודל כז המכילה בתוכה אינספור שיעורים לחיים. מהמקומות האלו יוצאים חכמים יותר, חדים יותר ובעלי חוש לאנשים. ערים אלו מחדדות את האינסטינקטים שלנו ומלמדות אותנו לקרוא אנשים.

 

צעד אחד לפני כולם

כל הדברים הטובים שמיוצרים בארה"ב לוקחים את הזמן שלהם עד שמגיעים לשאר העולם. אתם יכולים לראות זאת כהזדמנות עסקית. אתם יכולים לראות זאת כהזדמנות להפתיע את המשפחה והחברים. זאת ג הזדמנות לפנק את עצמכם ולהעריך את הזמינות המטורפת של מוצרים חדשים. אתם עובדים בעגלות, תתפנקו קצת.

 

נקודת מבט

לפעמים, צריך להתרחק מהתמונה כדי לראות אותה בבירור. בחו"ל אנו נמצאים מחוץ למדינה ויכולים להיות מתבוננים בכל המתרחש. ארה"ב היא מקום נהדר לפתח נק' מבט חדשה, בזכות התמיכה ובזכות הביקורת.

עבודה בעגלות

עבודה בעגלות ראשית

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו