4 רעיונות מפתיעים ליום כיף לעובדים בבת ים

יום כיף לעובדים

תוכן עניינים

אם יש דבר אחד שמרבית העובדים השכירים בבת ים והסביבה יכולים להגיד פה אחד זו העובדה שהם לא מקבלים מספיק ימי כיף. לא ערכנו מחקר מקיף בנושא, אבל משיחות אקראיות שערכנו עם עובדים במשרדים ובעסקים שונים ברחבי הארץ, התרשמנו שזה המצב. כדי להביא לשינוי בענף זה, יצאנו לבדוק מהם 4 הרעיונות המפתיעים לימי כיף שכל מעסיק יכול ליישם עבור העובדים שלו. הישארו אתנו ותגלו.

 

רעיון מפתיע מספר 1 ליום כיף לעובדים בבת ים – סדנת צחוק

יכול להיות שאתם תוהים למה דווקא בת ים? הרי יש את תל אביב בקרבת מקום, יש את חולון, למה דווקא בת ים? אנחנו גם תהינו לגבי עניין זה וגילינו שבת ים מלאה באפשרויות ייחודיות שלא מצאנו במקומות אחרים. סדנת הצחוק היא אחד מהם. מדובר בסדנא שתאפשר לכל אחד מהעובדים שלכם לשכוח לכמה דקות ארוכות את העומס בעבודה ואת כל המחשבות שהטרידו אותם במהלך היום. במהלך הסדנה, כולם יחזיקו את הבטן חזק פשוט בגלל שהיא תכאב להם מרוב צחוק והנאה. מדובר ברעיון מפתיע שמתאים לכל בעל עסק או ארגון.

 

רעיון מפתיע מספר 2 ליום כיף לעובדים בבת ים – משחקי גיבוש

אם יש דבר אחד שרבים מסכימים עליו זו העובדה שיש קולגות לעבודה שהם תמיד יישארו קולגות. מדובר באנשים שרחוקים שנות אור אחד מהשני, פשוט כי כל אחד מהם בעל מאפיינים שונים, למשל:

  • גילאים שונים
  • תחומי עניין שונים
  • מקום מגורים שונה
  • דת שונה וכו'

אם לומר את האמת, כל אלו שצוינו לעיל לא צריכים להפריע בכלל לעובדים. חברה טובה היא כזו שמגשרת על הפערים ומביאה לקשרים חיוביים בין כל עובדי החברה. אם אתם תוהים איך ניתן לעשות זאת, אז דעו שבקלות. תוך הודעה על יום חופש וקיום יום גיבוש לעובדים בבת ים.

 

רעיון מפתיע מספר 3 ליום כיף לעובדים בבת ים – חוויה דרוזית

תראו לנו עובד שיסרב להגיע ליום כיף שיש בו אוכל. אבל לא סתם אוכל, אנחנו לא מתכוונים עכשיו לארוחה חלבית (בכל מובני המילה) בבית קפה בורגני. הכוונה לארוחה דרוזית כיד המלך, כזו שמוגשת בכפר אותנטי, באווירה אותנטית ובתחושה של יציאה מהשגרה במקסימום.

 

רעיון מפתיע מספר 4 ליום כיף לעובדים בבת ים – יום ספא

מדובר ברעיון מפתיע שמתאים לכל מקום עבודה. שכן, בדומה לרעיון ה –  3, אנחנו יכולים לחתום לכם מראש שאף עובד לא יסרב להגיע ליום כיף בספא. הרי יתאפשר לו לקבל עיסוי מפנק עם שמנים ארומטיים, לפעמים גם כניסה לבריכה וג'קוזי. בקיצור, חופשה מטעם העבודה – מי יסרב לזה? לא אנחנו זה בטוח.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן כל הרעיונות המפתיעים ליום כיף לעובדים בבת ים שאתם חייבים להכיר ולשריין מראש.

יום כיף לעובדים

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו