4 הדברים שכל אדם צריך לעשות לפני שהוא עובר לעבודה בחול

לעבוד בחול

תוכן עניינים

בשנים האחרונות אנו שומעים על עלייה משמעותית במספר היחידים, הזוגות והמשפחות שיוצאים מהארץ לרילוקיישן בעקבות מעבר לעבודה בחו"ל. נתונים אלו הגיעו אלינו לאחר שבדקנו את הנושא באופן מעמיק וגרמו לנו להבין כי עלינו להוציא סדרת מדריכים מעמיקה בנושא. מדריך זה הוא השלישי בסדרה והפעם, בחרנו להציג בפניכם את 4 הדברים שחשוב לעשות לפני שמתחילים במעבר. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שתכינו את הכול מראש.

 

הדבר ה – 1 שכל אדם צריך לעשות לפני שהוא עובר לעבודה בחו"ל: לבדוק את תוקף הדרכון

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף שיציג בפניכם את הדברים שכל אדם צריך לעשות רגע לפני שהוא עובר למקום עבודה מחוץ לגבולות הארץ ולא לציין את הדרכון. שכן, זה ידוע שהתורים כיום להנפקת דרכון או להארכת התוקף שלו הם רחוקים מאוד. לכן, ההמלצה שלנו היא לבדוק בראש ובראשונה את התוקף של הדרכון שברשותכם. יש מדינות שדורשות להגיע עם דרכון בתוקף לתקופה מסוימת (למשל, לחודשיים ולעיתים אף לחצי שנה).

עבודה בחול

הדבר ה – 2 שכל אדם צריך לעשות לפני שהוא עובר לעבודה בחו"ל: לחפש מקום מגורים

אם אתם מתכננים רילוקיישן בעקבות מציאת עבודה בחול, כדאי שתדעו שלא תמיד ידאגו לכם למקום מגורים מסודר (ולעיתים, כשעושים זאת, המקום לא תמיד מתאים לצרכים של העובד). לכן, אנו ממליצים לערוך מראש בירור מעמיק אודות מקום העבודה ולבחון אילו אזורים נמצאים בסביבתו שמתאימים למגורים. בעת הליך זה, עליכם לשים לב לפרטים הבאים:

  1. שכונות שמתאימות לאופי שלכם (אופי צעיר, של משפחות וכו')
  2. איפה יש שכונות שעדיף שלא להתקרב אליהם
  3. קרבה לחניה או תחבורה ציבורית ועוד

 

הדבר ה – 3 שכל אדם צריך לעשות לפני שהוא עובר לעבודה בחו"ל: למצוא מקום לאחסן את הריהוט הנותר

חשוב מאוד שתמצאו כבר עכשיו מקום שיוכל לאחסן את הריהוט שלכם. אם יש לכם רהיטים עתיקים או כאלה שאתם פשוט לא מוכנים לוותר עליהם מסיבה כלשהי, עליכם לברר פרטים אודות מחסנים שיאפשרו לכם לאחסן את הרהיטים לטווח רחוק.

עבודה בחול

הדבר ה – 4 שכל אדם צריך לעשות לפני שהוא עובר לעבודה בחו"ל: לקחת ממתקים ופינוקים שאין ביעד המדובר

שימו לב שאתם דואגים מראש לפינוקים שאתם אוהבים ולא צפויים להיות ביעד שאליו תטוסו. אנחנו למשל טסנו לא מזמן למדינה רחוקה שלא היה בה את החטיף האהוב עלינו. לכן, קנינו ממנו בכמויות ושלחנו לעצמנו מראש, טרם הטיסה.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהכיר לכם את 4 הדברים שכל אדם צריך לעשות רגע לפני שהוא עובר לעבודה מחוץ לארץ. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה החיונית, כך שנותר לכם רק ליישם ולהיות בטוחים שאתם מוכנים לגמרי לקראת המעבר המיוחל.

לעבוד בחול

לעבוד בחול

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו