4 דברים שחשוב לעשות לקראת הטיסה הבאה!

4 דברים שחשוב לעשות לקראת הטיסה הבאה!

תוכן עניינים

כל אחד מכיר את החשש שצף בנו רגע לפני שמגיעים לשדה התעופה. מדובר ברגע שבו אנו תוהים אם יש משהו חשוב ששכחנו לעשות. לצערנו, יש מי שמגלים ברגע האחרון שהם שכחו לבצע פעולות בסיסיות שעשויות להשפיע לרעה על הטיסה. מדריך זה עולה לאתר, כדי להפחית את הסיכוי שסיטואציה שכזו תקרה לכם. הישארו כאן ותגלו מהם 4 הדברים שאתם חייבים לעשות לפני הטיסה הבאה. 

 

הדבר ה – 1: לסגור ביטוח נסיעות

אין זה מה משנה אם אתם טסים לחופשה עירונית באירופה או לטיול ממושך במזרח. שכן, כל יציאה מגבולות הארץ מצריכה ביטוח נסיעות שישמור עליכם במקרה של פגיעה. זו יכולה להיות הפציעה הכי קלה, לדוגמא, נפילה ממדרגה, החלקה על מדרכה רטובה ועוד. תרחישים מסוג זה עשויים להוביל לקבלת טיפול רפואי שיתגלה כיקר מאוד. השימוש בביטוח נסיעות יאפשר לכם לקבל טיפול ראוי על חשבון חברת הביטוח.

הדבר ה – 2: לבחור בחבילת שיחות וגלישה

לא ניתן לכתוב על דברים שחשוב לעשות לפני הטיסה הבאה שלכם, מבלי להציג את חבילות ESIM שיאפשרו לכם לשמור על קשר עם אנשים מהארץ ומהעולם. נמליץ לבדוק תחילה שמכשיר הנייד שלכם תומך בכרטיס ESIM ורק לאחר מכן, להיכנס לאתר של חברה מומלצת ולבצע רכישה של החבילה שמתאימה ליעד הנבחר.

 

הדבר ה – 3: לעקוב אחר הפריטים שנכנסנו למזוודה

אתם לא רוצים להגיע ליעד ולגלות ששכחתם בבית פריט חשוב, לדוגמא:

  • דרכון
  • מטען לפלאפון
  • בגד ים וכו'

מדובר במצב שקורה לרבים מאתנו, משום שאנחנו מתמודדים עם ריבוי משימות בתקופה שלפני הטיסה. אם תרצו להימנע מתרחיש עגום שכזה, עליכם לעקוב אחר הפריטים שנכנסים למזוודה. מומלץ להגדיל ראש ולערוך רשימה מסודרת שתאפשר לבדוק מה נכנס ומה נשאר מחוץ למזוודה.

הדבר ה – 3 לעקוב אחר הפריטים שנכנסנו למזוודה 

הדבר ה – 4: לעשות צ'ק אין מראש

מרבית חברות התעופה מאפשרות לנוסעים לבצע צ'ק אין באתר שלהן מראש (בדרך כלל האפשרות נפתחת כ – 24 שעות לפני ההמראה). חשוב לבצע את הפעולה הזו בזמן, כדי לחסוך לעצמכם בהמתנה ממושכת בשדה התעופה וגם כדי שיתאפשר לכם לבחור את המושב המתאים ביותר.

בהזדמנות זו נמליץ לבדוק את התנאים שחברת התעופה מציבה בכל הנוגע לכבודה שלכם. שכן, יש חברות שמאפשרות לעלות על המטוס עם כבודה בגודל ו\או משקל מסוים, כך שמי שעובר על הכללים, צפוי לשלם קנס גבוה שראוי להימנע ממנו.

 

השורה התחתונה

עד כאן 4 הדברים שחשוב לעשות רגע לפני שתעלו על הטיסה הבאה שלכם. בשלב זה אתם יודעים שתצטרכו לבצע אותם על הצד הטוב ביותר, כדי שתוכלו להגיע ליעד בידיעה שלא שכחתם דבר. רגע לפני סיום, נמליץ לכם להעביר את המדריך הלאה ולסייע לאחרים שלא מכירים בדברים החשובים שהוצגו לעיל.

4 דברים שחשוב לעשות לקראת הטיסה הבאה!

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו