תיירות סקס – מוזיאוני הסקס המובילים בעולם

דוגמנית

תוכן עניינים

כשם שיש תיירות מסעדות וקולינריה, יש גם תיירות סקס שמובילה מיליוני אנשים בעולם לצאת לטייל ברחבי תבל.

אנו מזמינים אתכם להכיר את מוזיאוני הסקס המרהיבים בעולם, כולל אלו שבאמסטרדם, המקום בו תיירים שוכחים לחזור הביתה.

אם אתם חובבי תיירות סקס בעולם, ישנם מוזיאונים שאתם חייבים להכיר כבר בהקדם. למשל, מוזיאונים מובילים באמסטרדם, מוזיאונים באנגליה ועוד. כל עוד אתם רוצים להתענג על מיצגים אומנותיים במיוחד שמתקשרים ליצרים הכי בסיסיים שלנו, אירופה קוראת לכם. חוץ מאירופה, ישנם מוזיאוני סקס מובילים גם בשאר חלקי העולם. בואו נכיר חלק מהם, נתחיל עם אמסטרדם.

 

מוזיאון הסקס באמסטרדם

מוזיאון הסקס באמסטרדם קיים כבר מאז שנת 1985, ומאז צבר תאוצה מרשימה והפך לפופולארי מאוד בקרב תיירים. תיירים ותיירות מגיעים מכלל קצוות תבל בכדי לחזות במיצגי האומנות העומדים במוזיאון הזה. במוזיאון הסקס באמסטרדם ישנם לא פחות מאשר אלפי מיצגים אומנותיים שונים של סקס. אל מוזיאון הסקס באמסטרדם (SEX MUSEUM – כך הוא נקרא) אפשר להיכנס החל מגילאי 16+.

מעבר למוזיאון הסקס באמסטרדם, ישנו גם את מוזיאון הסקס בברלין. כאן אתם תוכלו למצוא לא מעט מיצגים גם כן, למעשה כ-5,000 מיצגים אומנותיים סקסיים במיוחד. בניגוד למוזיאון הסקס באמסטרדם, בברלין אתם לא תמצאו הומור במיצגים.

 

מה כולל מוזיאון הסקס באמסטרדם ובברלין?

המוזיאון באמסטרדם כולל מיצגים הומוריסטיים במיוחד, אך בברלין האווירה מעט רצינית יותר. כאן הדגש הוא בעיקרו על אסתטיקה ויופי, מיצגים אומנותיים לכל דבר. באמסטרדם יש המון מיצגים שכשמתבוננים בהם נשאלת השאלה: "מה הם עישנו בזמן שפיסלו את המיצג הזה?". כדאי לזכור שאתם בכל זאת באמסטרדם, ככה שזה נפוץ ביותר שם.

חוץ מברלין ואמסטרדם, יש לכם גם את מוזיאון הסקס במיאמי, ארה"ב. אם אפשר לסמוך על האמריקאים שיעשו משהו כמו שצריך, זה המוזיאונים שלהם. מוזיאון הסקס במיאמי מחולק לקומות נפרדות, כאשר ישנה קומה שלמה אשר מוקדשת אך ורק לנושא הפטישים.

 

מה עוד נמצא במוזיאון הסקס של מיאמי?

במיאמי תמצאו גם קומה שלמה אשר מוקדשת לאיברי מין של גברים. טיפ מאיתנו, אל תבקרו בקומה הזו אם אתם חסרי ביטחון מעט. זה רק יגביר את התחושה. ואם אתם כן סובלים מחוסר ביטחון בחדר המיטות, אנו ממליצים לבקר באתר https://kamagrapharm.com ולקבל מידע נוסף. עוד בארה"ב, יש לכם גם את מוזיאון הסקס שנמצא בניו יורק.

במוזיאון הסקס בניו יורק תמצאו מחלקות שלמות עבור הקהילה ההומו-לסבית, מחלקות של טרנסקסואלים ועוד. כל מה שתרצו לראות יהיה קיים שם כמעט. כולל מחלקות שמוקדשות לפטישים של סאדו מאזו, קשירות ועוד. בין אם אתם מחליטים לבקר במוזיאון סקס כזה או אחר, אנו ממליצים לכם לצלם כמה שיותר תמונות. מדובר במחזות ייחודיים ביותר.

 

זוג

דוגמנית

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו