למה חשוב לצאת לבלות בתחילת קשר?

מערכת יחסים

תוכן עניינים

תחילת קשר הוא זמן קסום במיוחד בו שני בני הזוג נכנסים לתוך הקשר מתוך רצון והתאהבות. פעמים רבות התקופה הזו מתאפיינת בפרפרים קסומים בבטן ובימים, שבועות או חודשים בהם אתם פשוט נהנים להכיר זה את זו, לבלות יחד ולבנות את יסודות הקשר.

אז אם אתם בתחילתו של קשר – קודם כל איזה כיף לכם! אתם נהנים מההכרות עם אדם חדש, מאינטימיות מסוג חדש ומתחושת ההרפתקה הנפלאה המאפיינת קשרים חדשים. אם זה מצבכם, המאמר הזה בדיוק בשבילכם. במאמר זה נדבר על החשיבות של לצאת לבלות יחד בתחילת קשר ועל רעיון מעניין איך ואיפה אפשר לעשות זאת. קדימה מתחילים!

 

על החשיבות של לצאת לבלות דווקא בתחילת קשר!

למרות שזו לרוב תקופה קלילה יותר של הקשר, התחלת הקשר היא מאד חשובה ולכן חשוב להתייחס אליה בחשיבות המתאימה. זו תקופה בה אתם מתוודעים זה לזו, קובעים את האווירה של הקשר ואת ההנאה לצד דברים נוספים חשובים. אופי הקשר הוא דבר משתנה ודינמי תמיד, אך קשר שמתחיל טוב הוא קשר בעל סיכוי טוב יותר להיות בריא, מטיב וכיפי גם בהמשך. אל לנו לחשוב שבגלל הכיף של ההתחלה אין חשיבות להשקעה.

מערכת יחסים

רעיון מיוחד לבילוי בלתי נשכח

לילה משותף מחוץ לבית

בתחילת קשר לא תמיד מומלץ לצאת יחד לחופשה ארוכה. חופשה ארוכה מתאימה יותר להכרות קצת יותר ארוכה כשאתם כבר קצת יודעים למה לצפות ואיך זה יהיה לבלות יחד ימים ארוכים. בהתחלה מומלץ לשמור על הדברים קלילים יותר. יחד עם זאת נחמד וכיף לבלות לילה או כמה שעות משותפת במקום כיפי ונעים שהוא לא הבית.

חלק מהאנשים כיום גרים עם שותפים או אפילו עם ההורים, לכן יציאה מחוץ לשגרת הבית יכולה לאפשר הכרות ואינטימיות שהבית עצמו לא מאפשר. גם אם אין זה המצב ולשני בני הזוג יש בית לבד, שווה להחליף קצת את האווירה וללכת למקום שהוא לא הבית של אחד מהם. מקומות כאלה קיימים היום בשפע אך חשוב לבחור במקום מעולה ואיכותי כגון אריא ספא שם תוכלו להנות מאווירה נעימה וקלילה ומגמישות בנוגע לזמן שתרצו לבלות יחד.

 

כך היציאה לבילוי תשפר את הקשר ואת סיכויי ההצלחה שלו

צבירת חוויות מיוחדות יחד

אם אתם יוצאים יחד לבלות ועושים דברים חדשים ומעניינים אתם צוברים יחד חוויות שיהיו רק של שניכם. חוויות אלה הופכות במהרה לזכרונות מתוקים שגורמים לנו להעמיק את ההתאהבות ואת תחושת הרצון ההדדי לשהות יחד, לבלות יחד ולבנות קשר טוב.

 

קל יותר להיפתח

כשאנחנו יוצאים לבלות ועושים יחד דברים מעניינים קל לנו יותר להתקרב ולהיפתח. כשעושים יחד דברים מלהיבים הקרח נשבר יותר בקלות ויש תחושה של הרפתקה שעוזרת לנו להיפתח ולהשתחרר. אז אם אתם בתחילתו של קשר אנחנו מקווים שאתם נהנים מאד! השכילו להשקיע בקשר כבר מההתחלה ותזכו לבנות קשר טוב, חזק וכיפי. בהצלחה!

מערכת יחסים

מערכת יחסים

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו