אוהבים נופים וים? 3 מקומות שאסור לכם לפספס!

נופים

תוכן עניינים

תיירים רבים מחפשים את החופשה מושלמת שתכלול שילוב של נופים מרהיבים וים כחול. המדריך הנוכחי עולה לאתר, כדי להציג בפני כל דורש את 3 המקומות המושלמים שעונים לקריטריונים שהוצגו קודם לכן. הישארו כאן ותגלו במה מדובר, כך תוכלו לקנות את הכרטיס לחופשה הבאה שלם.

 

מקום ראשון – גואה

בחרנו לפתוח את המדריך ביעד שאהוב במיוחד על יחידים ומשפחות כאחד. תוכלו למצוא בו קהילה ישראלית גדולה, בית חב"ד וחופים שמתהדרים בעצי קוקוס ארוכים. מדובר כמובן בחופים של גואה שבהודו. חשוב לציין שמדובר במדינה שיש בה רצועת חוף גדולה במיוחד, אז כל אחד יכול למצוא את החוף המתאים עבורו ביותר. נדגיש שהחופים שמאוכלים בישראלים במהלך העונה הם פלולם, פטנם, ראג'בג ואגונדה.

גואה

מקום שני – פיליפינים

אם אתם רוצים ליהנות מיעד טרופי שמאופיין בנופים קסומים, עליכם לנחות באחד מ – 7,109 האיים של פיליפינים. שם תוכלו ליהנות ממגוון פעילויות, לדוגמא:

  • צלילה
  • גלישה
  • טרקים בהרים
  • רפטינג בנהרות

מדובר ביעד שמתאים במיוחד (אבל לא רק) לחובבי דגים ופירות הים. שכן, המקומיים יוצאים לדיג מידי יום והם מעבירים את האספקה הטרייה למסעדות התיירים.

 

מקום שלישי – איי יוון

אי אפשר לעסוק בנופים וים, מבלי להציג בפניכם את החופים שנמצאים במרחק יריקה מישראל, הלא הם החופים של איי יוון. נציג תחילה את החופים של קפריסין שמאופיינים בים כחול ועצי דקל. תוכלו ללון בלרנקה, איה נאפה או פאפוס שאהובים במיוחד על ישראלים. אם אתם רוצים להכיר באפשרויות נוספות, כדאי שתקראו פרטים נוספים על האי קוס, מיקונוס או כרתים.

 

טיפ חשוב: תערכו בירור מעמיק טרם הבחירה ביעד

כל מטייל שצפוי להגיע ליעד חדש, צריך להכיר את הטיפ שיוצג בפניכם כעת. שכן, זה יאפשר להתארגן בהתאם טרם ההגעה למקום. מדובר בביצוע בדיקות מעמיקות שיאפשרו לכם להכיר בנתונים החשובים הבאים:

  1. מזג האוויר הצפוי ביעד: בירור אודות הטמפרטורה ששוררת במקום תאפשר לכם להתארגן מראש עם בגדים מתאימים וציוד חיוני. חשוב ליישם את הבירור הזה תחילה, משום שהוא עשוי להוביל לבחירה ביעד אחר, בעקבות אי התאמה
  2. אפשרויות ההתניידות: קבלת מידע אודות השכרת רכב או קטנוע תאפשר לכם להצטייד מראש ברישיון בינלאומי
  3. הצורך בחיסונים: יש יעדים שמצריכים ביצוע חיסונים מסוימים מראש (דלקת קרום המוח, כלבת ועוד). חשוב לבדוק את הנושא לפחות חודשיים טרם היציאה לטיול, כדי שתוכלו להתחסן במועד המתאים

 

מילים אחרונות לסיום

אלה היו 3 המקומות שמתאימים למטיילים שאוהבים נופים וים. בשלב זה אתם מכירים בהם מקרוב, כך שנותר לכם רק לרכוש את כרטיסי הטיסה ליעד המתאים עבורכם ביותר. נאחל בהזדמנות זו שתשכילו לבדוק מראש את מזג האוויר הצפוי, אפשרויות ההתניידות והצורך בחיסונים, כדי שתוכלו לצאת לדרך כשאתם מכירים בכל הנתונים החשובים.

נופים

נופים

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו